Reformáció ünnepe

Kedves Testvérek!

Október 31-én a Reformáció Ünnepén az alábbi alkalmakra hívunk és várunk szeretettel minden érdeklődőt.

11 órai kezdettel a Füredi Panteonban rövid megemlékezés keretében az evangélikus és az arácsi református testvéreinkkel közösen megkoszorúzzuk Dévai Bíró Mátyás emléktábláját.

17 órakor evangélikus testvéreinkkel közös ünnepi istentiszteletet tartunk Templomunkban (Fehér Templom), amelyen Gabnai Sándor evangélikus lelkész hirdeti közöttünk Isten igéjét. A járványügyi helyzet eltérő felekezeti gyakorlataira való tekintettel a közös úrvacsoravétel idén nem valósul meg, de lelki közösségünket így is megélhetjük Krisztusban.

Kérjük az alkalmakon megfontolt óvatossággal vegyünk részt, betartva minden előírást. Viseljünk maszkot, s lelki közelségünk ellenére testben tartsunk kellő távolságot.